PowerLive


Energia życiowa

Czas mija nieubłagalnie, dzień za dniem … momentami „dzień świstaka”.

Większość mówi „życie jest krótkie”, nie do końca na 1oo% mamy to zakodowane. Minuty uciekają, a właściwie czasami czekamy nie wiadomo na co… ?

Banale słowa „wziąć życie we własne ręcę”… któż to robi ?

A wiecie że, są trzy rodzaje ludzi. Ci, którzy sprawiają, że się dzieje. Ci, którzy widzą co się dzieje i Ci, którzy zastanawiają się co się dzieje.

Pojedyńcze jednostki żyją „pełnią”, realizując się, nie marnując czasu na bezsensowne sprawy, pasję zamieniają na biznes…żyją „jak pączki w maśle”(Robert Lewandowski 🙂 Ponoć jest to bardzo proste – wszystko mamy zakodowane w podświadomości.

Jakim się wymyślisz takim jesteś, a nawet lepszym – wystarczy wyraźny cel i voilà ! Proste co ? To  jak z zakupem nowej pary butów, wiemy czego szukamy, ale przecież nigdzie nic nie ma… HaHa

405769_538694526192904_1437777628_n

JA

Coaching się kłania, gadają takie oczywiste rzeczy, słuchacze jak te robaczki kiwają z potwierdzeniem. Trenerzy potrafą gadać – to nic innego jak sales manager. Towarem jest pięknie udekorowany przekaz oczywistych oczywistości 🙂 Jesteśmy tylko ludzmi – konstrukcja prosta, psychologiczne podejście wystarczy- wygrywają wytresowane inteligenciki – nigdy nie wiadomo czy są „aktorami”. Do czego zmierzam ?

Życzę każdemu weryfikacji wartości, zadowolenia z codzienności, pozytywnych emocji, szalonych pomysłów ich realizacji i energii życiowej na miarę:

Reklama

4 thoughts on “PowerLive

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s